Goed bezochte ‘Open dag’!

donderdag 12 oktober 2017

De ‘Open dag’ van gisteren was erg gezellig en werd erg goed bezocht! We hebben veel nieuwe mensen de school kunnen laten zien, maar ook veel ouders, opa’s en oma’s zijn sfeer komen proeven tijdens deze ochtend.
Het laatste uur van de ochtend stond in het teken van ‘Techniek’ en dat trok zeker veel bekijks in alle groepen.

Heeft u onze ‘Open dag’ gemist, maar wilt u toch onze school komen bekijken? Maak dan een afspraak voor een rondleiding en een gesprek. U bent van harte welkom!
Neem contact op met Janny de Jongh via telefoonnummer 055 – 506 13 63. Wij maken u graag wegwijs op onze school.

Voor het maken van een afspraak voor een kennismakingsgesprek kunt u het formulier invullen door op onderstaande link te klikken. Wij nemen binnen twee werkdagen contact met u op om een datum in te plannen.

https://www.obsoosterhuizen.nl/nieuwe-ouder/kennismaken/

Delen via